Giriş Yap Üye Ol
  • Lavanta Bahçeleri - Salda Gölü - Pamukkale ve Şirince Fotoğraf Gezisi (18 - 19 Temmuz 2020)

Lavanta Bahçeleri - Salda Gölü - Pamukkale ve Şirince Fotoğraf Gezisi (18 - 19 Temmuz 2020)

%13 İndirim
  • 750.00TL
  • 650.00TL
Nakit  ödemelerde  %5 İNDİRİM
62 TL x 12 ay’a varan  taksit seçenekleri

Bu gezi A grubu Seyahat Acentası "SAMAHA TORİ TURİZM (TÜRSAB BELGE NO: 4204)" tarafından düzenlenmektedir. Bu sayfadaki yazılar, bilgilendirme amaçlıdır.

NURŞAH ALAGÖZ İLE LAVANTA BAHÇELERİ - SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE - ŞİRİNCE FOTOĞRAF GEZİSİ Türkiye'nin dünyaca ünlü birbirinden özel yerlerini fotoğraflamaya gidiyoruz... Lavanta bahçelerini fotoğraflamak için Fransa'nın Provence şehrine gitmenize gerek yok. Isparta'nın Kuyucak Köyü'nde eşsiz fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Üstelik bu gezide "Türkiye'nin Maldivleri" olarak anılan Salda Gölü ve Dünya Miras Listesi'nde yer alan Pamukkale de fotoğraflayacağımız yerler arasında...

image

ÖZET
2 günlük seyahat, 4 farklı lokasyon, 1650 km yol, 1 gece otel konaklaması, özel fotoğraf kurguları, iyi fotoğraflar için ipuçları, eşsiz doğa manzaraları, dağlar, köyler, insan portreleri, lavanta tarlaları, göller, tarihi yapılar, taş evler ve yöresel yemekler,...
GEZİDE NELER VAR?
Lavanta Bahçeleri: Türkiye'de gizli kalmış en önemli 9 yerden birincisi olarak gösterilen "Lavanta Kokulu Köy", her yıl milyonlarca ziyaretçinin akın ettiği Fransa'nın Provence bölgesine rakip olacak niteliktedir. Salda Gölü: Türkiye'nin Maldivleri olarak anılan göl, dünyada eşi benzeri bulunmayan bir kuma sahip olması ile bilinmektedir. Pamukkale: UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi'ne alınan Pamukkale'de 100 dereceye kadar ulaşan sıcak su alanları ile gün batımı birleştiğinde ortaya muhteşem fotoğraflar ortaya çıkıyor. Şirince: Bünyesinde bulundurduğu 19. yüzyıla ait taş evlerin yanı sıra bölge halkının ürettiği şaraplar ile de bilinmektedir.
GEZİ PROGRAMI
1. GÜN / 17 Temmuz 2020 / Cuma Aşağıda belirtilen saatlerde, fotoğrafçılar için özel olarak tasarlanmış aracımıza binerek Isparta’ya doğru hareket ediyoruz. 21.00 İncirli / Doğtaş Önü 21.10 Cevizlibağ / E5 Otobüs Durağı 21.30 Mecidiyeköy Meydan / Mado Önü 22.00 Kadıköy / Evlendirme Dairesi Önü 22.10 E-5 Üzerindeki diğer duraklar (Köprüler) 2. GÜN / 18 Temmuz 2020 / Cumartesi 06.00 Kuyucak Köyü'ne varış ve 3 saat serbest zaman (562 km, 9 saat) 09.00 Köy kahvaltısı (1 saat) 10.00 Salda Gölü'ne hareket (71 km, 1 saat) 11.00 Salda Gölü'ne varış ve 3 saat serbest zaman 13.00 Öğle yemeği 15.00 Pamukkale'ye hareket (105 km, 2 saat) 17.00 Pamukkale'ye varış ve 3 saat serbest zaman 20.00 Otele hareket (30 km, 45 dk) 20.45 Otele varış 3. GÜN / 19 Temmuz 2020 / Pazar 08.00 Kahvaltı 09.00 Şirince'ye hareket (201 km, 3,5 saat) 12.30 Şirince'ye varış ve öğle yemeği (3 saat serbest zaman) 15.30 İstanbul'a hareket (550 km, 8,5 saat) 24.00 İstanbul'a varış
TARİH
İstanbul'dan hareket: 17 Temmuz 2020 / Cuma / Saat 21:00 İstanbul'a dönüş: 19 Temmuz 2020 / Pazar / Saat 24.00
GÜZERGAH
İstanbul > Lavanta Bahçeleri > Salda Gölü > Pamukkale > Şirince > İstanbul
TOPLAM YOL
1650 km
HARİTA
Google Maps Eklenecek
KATILIMCI SAYISI
En az 10 / En fazla 17
DENEYİM / ZORLUK
Bu gezi, orta seviyede yürüme içermektedir. Başlangıç, amatör, meraklı, profesyonel ve yarı profesyonel fotoğrafçılar; DSLR, aynasız, kompakt, GoPro veya iPhone kameralar ile geziye katılabilirler. Fotoğrafçı olmayanlar da gezilerimize katılabilir, ancak fotoğrafçılar için düzenlenen bir gezi olduğundan, bizlere ayak uydurmalarını rica ediyoruz.
KOORDİNATÖR
Nurşah Alagöz
ÖNERİLEN EKİPMANLAR
Manzaralar için: Geniş açı objektif ve Polarize filtre Portreler için: 50mm ve 85mm objektifler
ÖNERİLEN GİYSİLER
Hava şartları belirtilenden daha soğuk yada sıcak olabilir. Rutubet oranı da yüksek olduğu için, kıyafetinizi ona göre seçmenizi, ayakkabınizin doğa yürüyüşü koşullarına uygun olmasını tavsiye ederiz.
GÜN DOĞUMU
İmsak / Güneş
GÜN BATIMI
Akşam
HAVA DURUMU
17 Temmuz Cuma / 18 Temmuz Cumartesi / 19 Temmuz Pazar /
KONAKLAMA
1 Gece / ..... Otel
ARAÇ BİLGİSİ
Bu gezi, fotoğrafçılar için PHOTO TRAVEL tarafından özel olarak tasarlanmış 19+1 Mercedes Sprinter otobüs ile yapılmaktadır. Araç kiralama değil, PHOTO TRAVEL mülkiyetinde olan ve bakımları muntazam yapılan bir araçtır. Araç özellikleri şu şekildedir: * Gezi katılımcılarının çektikleri fotoğrafları dönüş yolunda sunum olarak gösterebilecekleri, fotoğrafçılar için tasarlanmış 32" (81cm) Viewsonic monitör, * Fotoğraf makinesi, tablet, PC ve cep telefonlarınızı şarj edebileceğiniz, her koltukta kendinize ait 220 volt priz, * Çanta ve ekipmanlarımız için ek bagaj * Ön ve arka için çift klima * Deri koltuk * İnternet * Multimedya sistem * TV * Bluetooth Teyp * Buzdolabı * Çay-kahve makinesi
SORULARINIZ İÇİN
WhatsApp Destek Hattı: 0850 840 88 77
ÜCRET
2 KİŞİLİK ODADA KONAKLAMALI, KİŞİ BAŞI KATILIM ÜCRETİ 650 TL’DİR. TEK KİŞİLİK ODA FARKI 100 TL'DİR.
ÖDEME
Kredi kartı / EFT (Gezi günü elden ödeme alınmamaktadır.)
PARA PUAN
Bu geziyi satın almanız halinde %5 değerinde PARA PUAN kazanacaksınız. Puanlarınızı sonraki kurs, gezi ve atölyelerde indirim olarak kullanabilirsiniz. Eğer bu geziyi satın alırken, İndirim Kuponu ya da Para Puan kullanacaksanız, lütfen öncelikle sayfada yer alan İndirim Kuponu Kullanım Koşulları ile Para Puan Kullanım Koşulları'nı dikkatlice okuyunuz.
ÜCRETE DAHİL OLANLAR
İSTANBUL HAREKETLİ GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM LAVANTA TARLALARINA TRAKTÖR İLE ULAŞIM CUMARTESİ GÜNKÜ KÖY KAHVALTISI ARAÇ İÇİ SICAK-SOĞUK İÇECEK İKRAMLARI PAZAR GÜNÜ SABAH KAHVALTISI 1 GECE OTEL KONAKLAMASI (CUMARTESİ GECESİ) FOTOĞRAF EĞİTİMİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ REHBERLİK HİZMETLERİ. SEYAHAT SİGORTASI OTOPARK ÜCRETLERİ
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
TÜM ÖĞLEN VE AKŞAM YEMEKLERİ. (CUMARTESİ-PAZAR) MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (MÜZE KARTI OLANLAR YANINDA GETİREBİLİRLER.) AYRICA BELİRTİLMEMİŞ TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR.
UÇAK GİDİŞ-DÖNÜŞ BİLGİSİ
-
EKSTRA
PHOTO TRAVEL gezilerinde tüm çevre gezileri ve turlar ücrete dahildir. Ayrıca tur yada rehber ücreti istenmemektedir.
İPTAL VE İADE
Gezi tarihinden 10 iş günü öncesinde rezervasyonunu iptal ettirenlerin ücretleri kesintisiz iade edilir. Sonrasında iptal ettirenler de ise, yerlerine başka kişi kayıt yaptırırsa kaparo ücretleri iade edilir, aksi takdire iade edilmez.
TÜRSAB
* Bu gezi, Samaha Tori Turizm tarafından düzenlenmektedir. ** A Grubu Seyahat Acentası TURSAB Belge No 4204

NOT: Eğer aşağıdaki görselden seçtiğiniz koltuk numarası, yukarıdaki "Koltuk Seçimi" alanında gözükmüyorsa, sizden önce başka bir kişi tarafından satın alınmış demektir. Birden fazla kişi için satın alma işlemi yapacaksanız, her kişi için ayrıca koltuk seçip işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.  

  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.