Giriş Yap Üye Ol
  • MUDURNU GÖYNÜK GEZİSİ (26 ARALIK 2020)

MUDURNU GÖYNÜK GEZİSİ (26 ARALIK 2020)

%16 İndirim
  • 250.00TL
  • 210.00TL
Nakit  ödemelerde  %5 İNDİRİM
20 TL x 12 ay’a varan  taksit seçenekleri

Bu gezi A grubu Seyahat Acentası "SAMAHA TORİ TURİZM (TÜRSAB BELGE NO: 4204)" tarafından düzenlenmektedir. Bu sayfadaki yazılar, bilgilendirme amaçlıdır.
NURŞAH ALAGÖZ İLE GÜNÜBİRLİK MUDURNU-GÖYNÜK GEZİSİ 1 günlük seyahat, 2 farklı lokasyon, 543 km yol, özel fotoğraf kurguları, iyi fotoğraflar için ipuçları, eşsiz doğa manzaraları, insan portreleri, yansımalar...
ÖZET
Bolu’nun iki doğa harikası Mudurnu ve Göynük ilçelerini fotoğraflamaya gidiyoruz... Bu gezimizde, PhotoPlay eğitmenlerinden Nurşah Alagöz sizlere eşlik edecek. Doğa ile fotoğraf ile baş başa kalacağınız bu günübirlik gezi ile şehrin stresinden uzaklaşacak keyifli eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Yansıma fotoğrafları çekerken polarize filtrenin etkisini öğrenecek, çok özel manzara fotoğrafları portfolyonuza ekleyeceksiniz.
GEZİDE NELER VAR?
Mudurnu: Mudurnu, Bolu'nun bir ilçesidir. İl merkezine 52 km uzaklıktaki Mudurnu İlçesi eski Türk evleri bakımından önemli bir özelliğe sahiptir. Yeşilin hakim olduğu ilçede bulunan 165 adet ev ve 8 Cami, çeşme ve hamam olmak üzere toplam 173 adet mimari değeri yüksek yapı nedeniyle "Kentsel Sit Alanı" ilan edilmiştir. Göynük: Göynük, Bolu ilinin güneybatı kısmında yer alan yedi mahalle ve altmış altı köy barındıran ‘şeker fasulyesi’, ‘uğut marmelatı’, ‘tokalı örtüleri’ ve ‘tahta oymacılık eserleri’ ile ünlü bir ilçesidir.
GEZİ PROGRAMI
26 Aralık 2020 / Cumartesi Aşağıda belirtilen saatlerde, fotoğrafçılar için özel olarak tasarlanmış aracımıza binerek Mudurnu’ya doğru hareket ediyoruz. 06.30 İncirli / Doğtaş Önü 06.40 Cevizlibağ / E5 Otobüs Durağı 07.00 Mecidiyeköy Meydan / Mado Önü 07.20 Kadıköy / Evlendirme Dairesi Önü 07.30 E-5 Üzerindeki diğer duraklar (Köprüler) 11.00 Mudurnu’ya varış ve 3 saat serbest zaman (244 km, 3,5 saat) 13.00 Öğle yemeği 14.00 Göynük’e hareket (52 km, 1 saat) 15.00 Göynük'e varış ve 3 saat serbest zaman 18.00 İstanbul'a hareket 23.00 İstanbul'a varış (247 km)
TARİH
26 Aralık 2020 Cumartesi
GÜZERGAH
İstanbul > Mudurnu > Göynük > İstanbul
TOPLAM YOL
543 km
HARİTA
Eklenecek.
KATILIMCI SAYISI
En az 10 / En fazla 17
DENEYİM / ZORLUK
Bu gezi, orta seviyede yürüme içermektedir. Başlangıç, amatör, meraklı, profesyonel ve yarı profesyonel fotoğrafçılar; DSLR, aynasız, kompakt, GoPro veya iPhone kameralar ile geziye katılabilirler. Fotoğrafçı olmayanlar da gezilerimize katılabilir, ancak fotoğrafçılar için düzenlenen bir gezi olduğundan, bizlere ayak uydurmalarını rica ediyoruz
KOORDİNATÖR
Nurşah Alagöz
ÖNERİLEN EKİPMANLAR
Manzara fotoğrafları için: Geniş açı objektif ve Polarize filtre Portreler için: 50mm ve 85mm objektifler
ÖNERİLEN GİYSİLER
Hava şartları belirtilenden daha soğuk yada sıcak olabilir. Karadeniz iklimi olduğu için, kısa süreli de olsa yağmur yağabilir.
GÜN DOĞUMU
İmsak: - Güneş:
GÜN BATIMI
Akşam:
HAVA DURUMU
KONAKLAMA
YOK
ARAÇ BİLGİSİ
Bu gezi, fotoğrafçılar için PhotoPlay tarafından özel olarak tasarlanmış 19+1 Mercedes Sprinter otobüs ile yapılmaktadır. Araç kiralama değil, PhotoPlay mülkiyetinde olan ve bakımları muntazam yapılan bir araçtır. Araç özellikleri şu şekildedir: * Gezi katılımcılarının çektikleri fotoğrafları dönüş yolunda sunum olarak gösterebilecekleri, fotoğrafçılar için tasarlanmış 32" (81cm) Viewsonic monitör, * Fotoğraf makinesi, tablet, PC ve cep telefonlarınızı şarj edebileceğiniz, her koltukta kendinize ait 220 volt priz, * Çanta ve ekipmanlarımız için ek bagaj * Ön ve arka için çift klima * Deri koltuk * İnternet * Multimedya sistem * TV * Bluetooth Teyp * Buzdolabı * Çay-kahve makinesi
SORULARINIZ İÇİN
WhatsApp Destek Hattı: 0850 441 40 45
ÜCRET
210 TL
ÖDEME
Kredi kartı / EFT (Gezi günü elden ödeme alınmamaktadır.)
PARA PUAN
Bu geziyi satın almanız halinde %5 değerinde PARA PUAN kazanacaksınız. Puanlarınızı sonraki kurs, gezi ve atölyelerde indirim olarak kullanabilirsiniz. Eğer bu geziyi satın alırken, İndirim Kuponu ya da Para Puan kullanacaksanız, lütfen öncelikle sayfada yer alan İndirim Kuponu Kullanım Koşulları ile Para Puan Kullanım Koşulları'nı dikkatlice okuyunuz.
ÜCRETE DAHİL OLANLAR
İstanbul Hareketli Gidiş-Dönüş Ulaşım Araç İçi Sıcak-Soğuk İçecek İkramları. Fotoğraf Eğitimi ve Danışmanlık Hizmetleri Rehberlik Hizmetleri Milli Park giriş ücretleri Seyahat Sigortası Otopark Ücretleri
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
Sabah kahvaltı, Öğlen ve Akşam yemekleri. Ayrıca belirtilmemiş tüm kişisel harcamalar
UÇAK GİDİŞ-DÖNÜŞ BİLGİSİ
YOK
EKSTRA
PhotoPlay gezilerinde tüm çevre gezileri ve turlar ücrete dahildir. Ayrıca tur yada rehber ücreti istenmemektedir.
İPTAL VE İADE
Gezi tarihinden 10 iş günü öncesinde rezervasyonunu iptal ettirenlerin ücretleri kesintisiz iade edilir. Sonrasında iptal ettirenler de ise, yerlerine başka kişi kayıt yaptırırsa kaparo ücretleri iade edilir, aksi takdire iade edilmez.
TÜRSAB
* Bu gezi, PhotoPlay çözüm ortağı Samaha Tori Turizm tarafından düzenlenmektedir. ** A Grubu Seyahat Acentası TURSAB Belge No 4204

NOT: Eğer aşağıdaki görselden seçtiğiniz koltuk numarası, yukarıdaki "Koltuk Seçimi" alanında gözükmüyorsa, sizden önce başka bir kişi tarafından satın alınmış demektir. Birden fazla kişi için satın alma işlemi yapacaksanız, her kişi için ayrıca koltuk seçip işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.  

  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.