Giriş Yap Üye Ol
  • TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE KARS YOLCULUĞU (399TL)

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE KARS YOLCULUĞU (399TL)


Bu gezi A grubu Seyahat Acentası "SAMAHA TORİ TURİZM (TÜRSAB BELGE NO: 4204)" tarafından düzenlenmektedir. Bu sayfadaki yazılar, bilgilendirme amaçlıdır.

image

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE KARS YOLCULUĞU BU GEZİYE HERKES KATILABİLİR.
Samaha Turizm olarak, 20 yıllık deneyimimizle Türkiye ve Dünya'nın bir çok bölgesine turlar düzenleniyoruz. Son zamanların efsane gezisi Kars için, herkesin Turistik Doğu Ekspresi ile Kars Yolculuğu yaşamasını istedik. Bu nedenle en dip fiyatlarla misafirlerimizi Kars'a götürüyoruz. Üstelik yolculuk esnasında, İliç (Kemaliye), Erzincan ve Erzurum'u gezebilmeniz için, tren ortalama 3'er saatlik molalar vermektedir. Turistik Doğu Ekspresi Hareket Saati 15:45 Kars'a varış, ertesi gün 23:59 (Ancak 1-2 saat gecikme yaşanabiliyor) Yolculuğa başlamadan önce saat 15:00'de Ankara Tren Garı'ndaki acenta görevlimiz ile buluşup, odalarınıza yerleşiyorsunuz ve ortalama 32 saat sürecek eşsiz bir deneyim için Kars'a doğru yola çıkıyorsunuz.

NOTLAR

Kars'a gece yarısı varacağınız için, otel ayarlamanızı öneririz. Eğer bizimle iletişime geçerseniz, sizin için otelde ayarlayabiliriz. Kars'ı yada Çıldır Gölü'nü gezmek isteyenler için, ayrıca araç da ayarlayabiliriz. Bu konuda da lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tren'deki yolcuğumuz yataklı vagonda olacak ve her odada 2 kişi kalacaktır. Yataklar ranza şeklindedir. Oda içerisinde klima, mini buzdolabı, lavabo ve masa bulunmaktadır. Yolculuğunuz boyunca, seyahat sağlık sigortamız, acentamız tarafından yapılacaktır.

TARİHLER

7. GRUP / 09 MART 2020 8. GRUP / 13 MART 2020 9. GRUP / 16 MART 2020 10. GRUP / 20 MART 2020 11. GRUP / 27 MART 2020 12. GRUP / 29 MART 2020

ÜCRET
Kişi başı ücret 399 TL'dir. Odalar 2 kişiliktir. Odada tek kalmak isteyenlerin, 2 kişi ücreti ödemeleri gerekir.
ÖDEME
Kredi kartı / EFT (Seyahat günü elden ödeme alınmamaktadır.)
ÜCRETE DAHİL OLANLAR
Turistik Doğu Ekspresi Yataklı Vagon ile Kars'a gidiş tren bileti Seyahat Sigortası
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
Gezi başlangıcında, Ankara'ya ulaşım ve gezi sonunda Kars'tan dönüş. Tüm sabah, öğlen ve akşam yemekleri. Kars'taki şehir içi tüm ulaşımlarımız... Ayrıca belirtilmemiş tüm kişisel harcamalar
UÇAK GİDİŞ-DÖNÜŞ BİLGİSİ
Bu gezide Ankara > Kars arasını Doğu Ekspresi ile gideceğiz ve tren bileti fiyata dahildir. Ancak Ankara Tren Garı'na ulaşım, herkesin kendi sorumluluğundadır. Kars > İstanbul yada Kars > Ankara yada Kars > İstanbul dönüşü, misafirlerimizin kendilerine aittir. Dileyen uçakla, dileyen trenle dönebilir. Ancak dönüş tren bileti için biz yardımcı olamıyoruz. Dönüş biletleri, tüm katılımcıların kendilerine aittir.
İPTAL VE İADE
Gezi tarihinden 10 iş günü öncesinde rezervasyonunu iptal ettirenlerin ücretleri kesintisiz iade edilir. Sonrasında iptal ettirenler de ise, yerlerine başka kişi kayıt yaptırırsa kaparo ücretleri iade edilir, aksi takdire iade edilmez.
TÜRSAB
* Bu gezi, A Grubu Seyahat Acentası TURSAB Belge No 4204 olan Samaha Turizm tarafından yapılmaktadır.

NOT: Eğer aşağıdaki görselden seçtiğiniz koltuk numarası, yukarıdaki "Koltuk Seçimi" alanında gözükmüyorsa, sizden önce başka bir kişi tarafından satın alınmış demektir. Birden fazla kişi için satın alma işlemi yapacaksanız, her kişi için ayrıca koltuk seçip işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.  

  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.